MetaCampus PNG Logo

Teslimat ve İade Şartları

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak

Akbank, QNB Finansbank, Garanti Bankası, İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz.

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

3) Sipariş Bedeli İadesi 

Ürünlerimiz dijital ürün olduğu için teslim edildikten sonra iade gerçekleştirilmemektedir.

Eğitim alımlarında ise danışan görüşme yapmadan 1 gün önceye kadar iade isteyebilir.

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; BARS HUB TEKNOLOJİ LİMİTED ŞİRKETİ üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 

4) Teslimat 

Ürünlerimiz dijital üründür. Satın aldıktan sonra 24 saat içerisine tarafınıza iletilir. Eğitim alımlarında bu süre 3 günü bulabilmektedir.

www.metacampus.com.tr eğitim sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu kabul etmiş sayılırsınız.